Дводневни тренинзи интелектуалних вештина

Дводневни тренинзи за ученике основних школа са подручја наше општине одржани су у просторијама ОШ „Момчило Настасијевић“. Први тренинг, Брзо читање, одржан је 29. и 30. новембра, а други, Технике памћења, 6. и 7. децембра 2018. године. Програми су намењени ученицима од петог до седмог разреда, а реализовали су их едукатори Школе интелектуалних вештина

Школа интелектуалних вештина је тренинг центар који се бави програмима интелектуалног и личног развоја за предшколски узраст, школску децу, студенте и одрасле. Њихови најпознатији тренинзи су: Брзо Читање, Ментално мапирање, Технике памћења и Организација учења. Организовани су у дводневном формату и фокус им је на томе да полазник на крају тренинга има технику која је спремна за употребу. Сви заједно чине јединствену методику учења, али се могу похађати и одвојено.