Први пут у музејској радионици

Ученици првог разреда наше школе, са учитељицом Миленом Стојановић, посетили су Музеј рудничко-таковског краја где су учествовали у музејској радионици под називом "Срећно". Радионица је организована у оквиру изложбе "Рударење на Руднику кроз векове" коју су ученици најпре погледали, упознавши се том приликом са занимањима кустоса, колекционара и рудара.

У креативном делу часа, у складу са изложбом, ученици су цртали и бојили сегменте рударског живота. Учешћем у музејским радионицама доприноси се формирању вредносног система код деце, ширењу музејске културе и упознавању и популаризацији музејског наслеђа које ова важна установа чува. Овом приликом захваљујемо се нашим домаћинима, кустосима Ирени Ђорђевић и Силвани Глишовић.

moj esdnevnik

Еко-календар 2019.

Cannot get Gornji Milanovac location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.