Прво место на Еко-квизу за екипу наше школе

Данас је у Спортској хали "Бреза" одржано такмичење из екологије и заштите животне средине за основце. Ученици ОШ Момчило Настасијевић победници су другог Еко-квиза који је организован под покровитељством Општинске управе Горњи Милановац. Друго место освојила је екипа ОШ „Таковски устанак“ из Такова, а треће основци ОШ „Десанка Максимовић“.

Поред ове три екипе, на Општинском такмичењу из екологије и заштите животне средине такмичили су се ученици петог, шестог, седмог и осмог разреда ОШ „Свети Сава“, ОШ „Краљ Александар I“ из Горњег Милановца, као и основци ОШ „Арсеније Лома“ са Рудника, ОШ „Таковски устанак“ из Такова и ОШ „Иво Андрић“ из Прањана.

Победничка екипа освојила је пехар, дипломе, пет породичних сезонских карата за базен и оловку маскоте ЈКП Љубице. Другопласирана екипа освојила је ваучере у износу од 5000 динара по члану екипе у спортској радњи „Планета“, а трећепласирана екипа добила је слатки поклон који је за ову прилику донирала компанија Swisslion – Таково.