Пробни завршни испит 2018.

За ученике осмог разреда биће организован пробни завршни испит по следећем распореду:

- у петак, 13. априла - тест из математике (у 12 сати)

- у суботу, 14. априла  - тест из српског језика (у 9 сати) и комбиновани тест (у 11.30 сати)

Ученици ће на испиту, током оба дана, седети у клупама са редним бројем према Јединственом списку ученика.

НАПОМЕНЕ:

- дозвољени прибор за ученике: ЗА СРПСКИ ЈЕЗИК И КОМБИНОВАНИ ТЕСТ – графитна и плава хемијска оловка, гумица, ЗА МАТЕМАТИКУ – графитна оловка, плава хемијска оловка, гумица, троугао, лењир и шестар;

- оба дана када ученик полаже пробни завршни испит мора код себе имати оверену ђачку књижицу са залепљеном фотографијом;

- у просторији у којој полаже испит ученик седи на месту са редним бројем које одговара редном броју на Јединственом списку ученика;

- од личних ствари на испит се може унети само вода/освежавајући напитак, а све остале ствари обавезно се одлажу на посебно место током трајања испита.

Сајт "Упис"

Sajt Upis banner

moj esdnevnik

Еко-календар 2019.

Завршни испит

zavrsni ispit baner

Сајт "Мала матура"

sajt mala matura

Cannot get Gornji Milanovac location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.