Награде за најбоље

Ученици наше школе су на свим нивоима овогодишњих такмичења остварили значајан успех и својим резултатима на најбољи начин представили себе и нашу школу. Због уложеног труда и показаног високог степења знања из различитих области, међу њиховим другарима појавила се жеља да труд својих другара награде симболичним поклонима. Будући да је један од приоритета савременог образовања и развијање предузетничких компетенција код ученика, реализовање ове идеје је омогућило усавршавање и развијање предузетничког духа код ученика. Ученици трећег, четвртог, петог и шестог разреда наше школе осмислили су и направили разне украсне рамове за фотографије и честитке за своје успешне другаре, којим ће на крају школске године бити награђени.