Рукометашки вицешампиони

Мушка рукометашка екипа наше школе наставила је низ сјајних резултата у овој школској години. Данас су били учесници Међуокружног такмичења, одржаног у спортској сали Гимназије "Пиво Караматијевић" у Новој Вароши. На турниру су учествовале најбоље екипе основних школа из Моравичког, Златиборског, Шумадијског и Рашког округа. У походу на највиши пласман наши рукометаши су заустављени у финалној утакмици, поразом од домаћина, ОШ "Живко Љујић" из Нове Вароши, чиме су освојили друго место.

Честитке за све досадашње резултате заслужили су: Никола Петровић, Вељко Јоксић, Андреј Поломац, Страхиња Илић, Владан Ђоковић, Лука Суботић, Марко Цупарић, Огњен Луковић, Павле Ковачевић, Марко Драгићевић, Вук Глишовић Лукић, Марко Писковић, Данило Петковић и Лазар Урошевић, предвођени наставницом Зорицом Пршић.