Фудбалери освојили прво место

Данас је у спортској хали „Бреза“ одржано такмичење у фудбалу за ученике основних и средњих школа са подручја општине Горњи Милановац, у оквиру „Светосавских спортских сусрета“ за 2017. годину. Ово је, уједно, било и надметање за најбоље екипе у општини Горњи Милановац у оквиру ОСИУРС.

У конкуренцији пионира екипа ОШ „Момчило Настасијевић“ остварила је победе против ОШ Свети Сава" (7:0), против ОШ Краљ Александар I" (5:2) и у финалу савладана је ОШ „Десанка Максимовић“ (6:2).

Победничку екипу чинили су: Лазар Урошевић, Марко Игрутиновић, Лука Суботић, Марко Писковић, Огњен Луковић, Лука Јевтић, Матеја Премовић, Страхиња Радовановић, Лазар Миловић и Урош Јовановић. Тим је предводила Зорица Пршић, професор физичког васпитања.