Општинско првенство у стоном тенису 2016.

У Спортској хали "Бреза", 5. октобра 2016. године, одржано је Општинско првенство у стоном тенису за ученике основних и средњих школа, у оквиру ОСИУРС-а. Такмичење је организовао Спортски савез општине Горњи Милановац, уз техничку подршку ЈП "Спортско рекреативни центар Бреза", а под покровитељством општине Горњи Милановац.

На првенству су учествовали појединци и екипе основних и средњих школа са територије општине Горњи Милановац у категоријама: пионири, пионирке, омладинци и омладинке. У категорији пионира, у појединачној конкуренцији, друго место је заузео Лазар Миловић ("ОШ "Момчило Настасијевић"), док је треће место припало Вуку Глишовићу Лукићу (ОШ "Момчило Настасијевић"). Када је у питању екипни пласман пионира, наша школа је заузела треће место.