Републичка бронза за рукометаше

У СРЦ  „Дубочица“ у Лесковцу, 13. и 14. марта 2018. године, одржано је Републичко такмичење за основне школе у рукомету, у мушкој и женској конкуренцији. Међу осам најбољих рукометашких мушких екипа основних школа Србије нашла се и екипа наше школе. Наши рукометаши су остварили три победе и само један пораз, чиме су освојили изванредно 3. место на нивоу Републике Србије!

Бронзани рукометаши: Андреј Поломац, Огњен Луковић, Марко Драгићевић, Владан Ђоковић, Страхиња Илић, Никола Петровић, Павле Ковачевић, Лазар Росић, Вељко Јоксић, Реља Колаковић, Вук Глишовић Лукић и Матеја Премовић.

На турниру у Лесковцу такмичиле су се екипе основних школа: ОШ „Чех Карољ“ Ада, ОШ „Гоце Делчев“ Јабука, ОШ „Милан Муњас“ Уб, ОШ „Херој Радмила Шишковић“ Смедеревска Паланка, ОШ „Момчило Настасијевић“ Горњи Милановица, ОШ „Ђура Јакшић“ Зајечар, ОШ „Јован Цвијић“ Зубин Поток и ОШ „Бранко Радичевић“ Врање.

Прво место на завршном турниру освојила је ОШ „Бранко Радичевић из Врања, а друго место ОШ „Милан Муњас из Уба.

Резултати наших рукометаша:

ОШ „Гоце Делчев“ (Јабука) - ОШ „Момчило Настасијевић“  10:18

ОШ „Милан Муњас“ (Уб) - ОШ „Момчило Настасијевић“  15:12

ОШ „Јован Цвијић“ (Зубин Поток) - ОШ „Момчило Настасијевић“  11:24

ОШ „Херој Радмила Шишковић“ (С. Паланка) - ОШ „Момчило Настасијевић“  12:17

Честитке за рукометаше и наставницу Зорицу Пршић!