„Предновогодишња кампања“

У нашој школи је 13.1.2017. године, поводом новогодишњих празника, одржан музичко-сценски програм под називом „Предновогодишња кампања“. У програму су учествовали ученици старијих разреда који су уз помоћ својих наставника припремили шаљив сценски приказ који су певањем и свирањем употпунили чланови школског хора и оркестра. Том приликом, сви ученици школе уживали су у изврсној глуми и певању својих другара, а и у слаткишима које им је поклонила компанија „Swisslion - Takovo“.

Програму, који је изведен у два термина, присуствовали су и родитељи ученика, као и запослени школе. У организацији и реализацији учествовали су наставници - Наташа Буха, професор српског језика и књижевности, која је написала сценарио и реализовала драмски део програма; и Александар Радојичић, професор музичке културе, који је руководио хором, оркестром и музичким деоницама.

Субота
Недеља