Одобрена обнова статуса Еко-школе

Протекле недеље добили смо обавештење од представника Амбасадора одрживог развоја и животне средине, а на основу одлуке савета ФЕЕ програма у Србији (Foundation for Environmental Education) за Еко-школу ОШ "Момчило Настасијевић" из Горњег Милановца, да нам је одобрена обнова статуса након две године имплементације програма.

Да подсетимо, прво стицање статуса Еко-школе добили смо још у септембру 2014. године. Овом приликом желимо да се захвалимо свим ученицима, њиховим родитељима, пријатељима школе, као и нашим колегама, који су у претходним годинама учествовали у многим еколошким акцијама, а такође да позовемо и подстакнемо да и у будуће заједно радимо на унапређењу животне средине и уштеди ресурса.