Прво место на Aqua Viva конкурсу!

На  великом Aqua Viva конкурсу "Покренимо нашу децу", међу 36 основних школа из целе Србије, рад ученика одељења 2/3 и њихове учитељице Љиљане Ђуровић освојио је прво место. Најбоље и најкреативније одељење изабрано је данас, на Дан Светог Саве. У програм "Покренимо нашу децу" укључено је 1206 школа из целе земље.

Требало је показати како учитељи, заједно са својим ђацима, примењују све моделе вежбања које је осмислио тим стручњака, а наши ученици су се показали као најуспешнији. Период обухваћен посматрањем био је од 30. октобра до 22. децембра 2017. године. Одељења која су правилно и редовно примењивала вежбе добиће вредне и незаборавне награде.

Школе које су учествовале на конкурсу биле су подељене у дванаест регија, а по три првопласиране из сваке регије добиће опрему за фискултуру. Избор десет најбољих на нивоу Републике Србије обавио је стручни жири, а након тога почасни жири изабрао је три најбоља одељења која ће поред наведене опреме добити и вредна наградна путовања.

esdnevnik

Ведро